Code : B005EZUAU6
Category :
Rating :
* Special discount only for limited time
Product Details
- Amazon Sales Rank: #53245 in Car Audio or Theater
- Color: Grey
- Brand: Absolute
- Model: DFL1550IRG
- Dimensions: 15.50" h x
4.90" w x
18.50" l,