- Model: CS-TYRAV11-T86
- Dimensions: 19.00" h x
11.00" w x
15.75" l,
19.05 pounds
- Native resolution: 800x480
- Display size: 7
Features
- 7" Hi-Def LCD Display for 2011-2012 Rav4 Sand Beige in Color