Soundstream VCM88DBG 8.8-Inch TFT Flip DVD Combo (Beige/Black)
Code : B0036NDGCW
Category :
Rating :
* Special discount only for limited time
Product Details
- Color: Black
- Brand: Soundstream
- Model: VCM88DBG
- Dimensions: 2.25" h x
9.75" w x
10.50" l,
- Display size: 8.8
Features
- Low Reflection High Resolution TFT-LCD Monitor
- Car-Spec DVD Transport for Extreme Temperature Exposure
- Video Playback from DVD CDR/RW of VCD. SVCD MP3
- NTSC / PAL Auto Selection
- On-Board Dome Lights
Product Description
Ceiling Mount 8.8" TFT-LCD Monitor & DVD Player Combo