- Model: CS-TYSIE11-T39
- Dimensions: 19.00" h x
11.00" w x
15.75" l,
- Native resolution: 800x480
- Display size: 7
Features
- 7" Hi-Def LCD Display for 2011-2012 Toyota Sienna Graphite in Color