Power Acoustik PMD-112CMX 11.2-Inch Widescreen Overhead Monitor with Built-in DVD Player
Code : B001586NBG
Category :
Rating :
* Special discount only for limited time
Product Details
- Amazon Sales Rank: #14037 in Car Audio or Theater
- Brand: Power Acoustik
- Model: PMD-112CM
- Original language:
English - Number of items: 1
- Dimensions: 7.00" h x
13.75" w x
16.75" l,
11.30 pounds
- Display size: 11.2
Features
- dvd, Cd, Mp3 and Mp4Compatible
- Full Sized Usb Input For Mp3 Players
- menus Displayed Via 1Languages
- flash and Last Position Memory Recall
- dolby Pro-Logic and Dts Compatible
Product Description
11.2 inch monitor with DVD.