Code : B0054JGGBO
Category :
Rating :
* Special discount only for limited time
Product Details
- Amazon Sales Rank: #133273 in Car Audio or Theater
- Color: Black
- Brand: Absolute
- Model: PFL2500IRB
- Dimensions: 20.00" h x
6.00" w x
25.00" l,
16.00 pounds
- Display size: 25
Features
- 25" TFT LCD Flip Down Monitor
- Built in IR Transmitter
- TFT LCD Display
Product Description
Absolute PFL2500IRB 25" Black TFT-LCD Overhead Flip-down Monitor with Built-in IR Transmitter and Remote Control